Menu
VideoParlament
VideoParlament Polska polityka w jednym miejscu — pobierz aplikację
Pobierz
VideoParlament
VideoParlament dla Windows Pobierz aplikację desktopową — powiadomienia o nowych wystąpieniach
Pobierz
Koalicja Obywatelska: Tracz o ustawie o żywieniu ekologicznym

Koalicja Obywatelska: Tracz o ustawie o żywieniu ekologicznym

Koalicja Obywatelska: posłanka Małgorzata Tracz pyta o projekt ustawy o żywieniu zbiorowym z udziałem żywności ekologicznej, a sekretarz stanu Małgorzata Gromadzka przedstawia odpowiedzi i założenia legislacyjne. Dyskusja skupia się na celach ustawy, minimalnym udziale produktów ekologicznych w zakupach instytucji, systemie oznakowania punktów żywienia zbiorowego oraz wsparciu dla lokalnych łańcuchów dostaw.

Najważniejsze ustalenia


Wypowiedź minister Małgorzaty Gromadzkiej wskazuje, że projekt ustawy ma na celu wprowadzenie wysokiej jakości żywności ekologicznej do stołówek, szkół, przedszkoli, szpitali, restauracji i hoteli oraz skrócenie łańcuchów dostaw. Projekt przeszedł uzgodnienia międzyresortowe i konsultacje publiczne i przygotowywany jest do wniesienia na Komitet Stały Rady Ministrów.

Dane o produkcji ekologicznej


Minister odwołała się do wzrostów produkcji ekologicznej: produkcja wzrosła o blisko 9% rok do roku, uprawy zwiększyły się o 9,4% w kolejnym okresie, a areał sięga 756 tys. ha. Podkreślono dominujące kierunki produkcji: sadownictwo (w tym jabłka), zboża, krzewy jagodowe oraz wzrost produkcji drobiarskiej i zwierzęcej.

Oznakowanie i kontrole


W projekcie przewidziano system oznakowania miejsc żywienia zbiorowego według progów udziału żywności ekologicznej (m.in. progi 90-100%, 50-90%, 20-50%). Kontrole i weryfikacja mają być prowadzone przez Główny Inspektorat Jakości Handlowej Artykułów Rolno‑Spożywczych, a będzie też publikowana lista podmiotów stosujących żywność ekologiczną.

Wsparcie lokalnego rolnictwa i deregulacja


Minister zaznaczyła, że celem jest także premiowanie lokalnych i regionalnych dostawców oraz skracanie łańcucha dostaw (local content). W planach są działania deregulacyjne ułatwiające produkcję ekologiczną i mechanizmy wspierające konkurencyjność przetwórców i rolników ekologicznych.

Koalicja Obywatelska (konferencje prasowe) — migawka z wypowiedzi: Koalicja Obywatelska: Tracz o ustawie o żywieniu ekologicznym (28.05.2026)

Konsekwencje polityczne


Ustawa ma potencjał stałej zmiany systemu żywienia zbiorowego w Polsce, zwiększenia popytu na produkty ekologiczne krajowych rolników oraz wzmocnienia krótkich łańcuchów dostaw. Debata w Sejmie dotyczy szczegółów wdrożenia, progów udziału i mechanizmów kontroli, które zadecydują o skali wpływu na rynek i zdrowie konsumentów.

Udostępniamy tysiące materiałów, by polityka była przejrzysta i odporna na manipulacje. Widzisz błąd? Zgłoś go — razem budujemy rzetelne archiwum polskiej polityki.

Tego samego dnia Wszystkie wystąpienia z tego dnia →

Transkrypcja
Panią minister Małgorzatę Gromacką, więc pytanie pani poseł Małgorzata Tracz, Klub Parlamentarny Koalicji Obywatelskiej w sprawie żywności ekologicznej i żywieniu zbiorowym do ministra rolnictwa i rozwoju wsi, a odpowie sekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju Rolnictwa i Wsi, pani minister Małgorzata Gromacka. Bardzo proszę pani poseł. Pani marszałek, wysoka izbo, pani minister, bardzo cieszą mnie prace ministerstwa rolnictwa i rozwoju wsi nad projektem ustawy o żywieniu zbiorowym z udziałem żywności ekologicznej. Jego celem jest pełniejsze wykorzystanie potencjału produktów ekologicznych w szkołach, przedszkolach, szpitalach, stołówkach pracowniczych, a także obiektach hotelarskich i gastronomicznych. Idea jest bardzo słuszna, dobra zarówno dla rolników ekologicznych, którzy będą mieli stabilne rynki zbytu swoich produktów, jak i dobra dla zdrowia konsumentów i konsumentek. Wiem, że projekt jest już po uzgodnieniach międzyresortowych i konsultacjach publicznych. Trwają prace nad skierowaniem go na posiedzenie stałego komitetu Rady Ministrów. I tu moje konkretne pytania do pani minister. Po pierwsze, w jaki sposób projekt wpisuje się w cele polityki rolnej dotyczące rozwoju rolnictwa ekologicznego oraz zwiększenia udziału żywności ekologicznej w rynku krajowym, a także jak wpisuje się w realizację unijnych strategii takich jak od pola do stołu. Drugie pytanie, jaki minimalny udział żywności ekologicznej w zakupach zakładów żywienia zbiorowego przewiduje projekt ustawy na kolejnych etapach wdrażania tej reformy oraz jak będzie się to kształtowało w przyszłości w takim szerszym horyzoncie czasowym. I trzecia kwestia dotyczy oznakowania. Jak będzie funkcjonował system oznakowania zakładów żywienia zbiorowego? W jaki sposób ma on zachęcać podmioty do stopniowego zwiększenia udziału żywności ekologicznej? To ważne, by ten słuszny projekt na stałe zmienił system żywienia w publicznych placówkach, a także w restauracjach i hotelach. To dobre dla naszego zdrowia i dobre dla rozwoju rolnictwa ekologicznego w Polsce. Dziękuję. Dziękuję pani poseł. I o udzielenie odpowiedzi poproszę sekretarza stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi, panią minister Małgorzatę Gromacką. Bardzo proszę pani minister. Pani marszałek, wysoka izbo. Produkcja oraz wprowadzanie do obrotu żywności ekologicznej są regulowane rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Europejskiej w sprawie produkcji ekologicznej i oznakowania produktów ekologicznych. Należy tu podkreślić, że wzrasta areał upraw, ale również wzrasta liczba certyfikowanych gospodarstw rolnych w Polsce. Co nas bardzo cieszy, bo to jest produkcja wysokiej jakości żywności. To jest produkcja zdrowej żywności, która gości na stołach Polek i Polaków. I w latach od 2024 roku względem 2023 roku produkcja ekologiczna wzrosła o niecałe 9%. Natomiast już od 2024 do 2025 roku uprawy wzrosły o 9,4% względem roku 2024. I w tej chwili areał to jest już 756 tys. hektarów. I tu należy podkreślić, że często pojawiają się informacje, że to są użytki zielone, że często certyfikowane są użytki zielone ze względu na gospodarstwa prowadzony m.in. przez osoby starsze i tutaj należy podkreślić, że tak w Polsce nie jest. W innych krajach europejskich również. Natomiast polscy rolnicy kładą oczywiście nacisk na budowanie konkurencyjności, na skracanie łańcucha dostaw, ale produkcję przede wszystkim zdrowej żywności. I dominujące jeżeli chodzi o uprawy są uprawy sadownicze, szczególnie jabłka, są uprawy zbóż, ale są również uprawy krzewów jagodowych, owoców jagodowych w znacznej mierze. I te gospodarstwa są certyfikowane. Trwałe użytki zielone w Polsce to niespełna 20% areału ekologicznego. Są coraz lepiej wykorzystywane np. jeżeli chodzi o produkcję miodu dla pszczół miododajnych. Znaczny wzrost obserwujemy również w ekologicznej produkcji drobiarskiej, a również w produkcji zwierzęcej. Natomiast szanowni państwo, to też jest kwestia, tak jak powiedziałam wcześniej, budowania polityki państwa w kierunku wzmacniania konkurencyjności. Wiemy, że tą konkurencyjność możemy budować na bazie wysokiej jakości żywności, którą produkują polscy rolnicy. I to jest również wpisywanie się w politykę naszego państwa, ale również w politykę zakupową. Bo należy tu podkreślić, że ustawa, o której wspomniała pani posłanka, jest ustawą, która ma na celu właśnie skracanie łańcucha dostaw. Ma na celu wprowadzanie wysokiej jakości żywności ekologicznej do stołówek, do miejsc zbiorowego żywienia. I to państwo polskie powinno umożliwić. Do tej pory nie było możliwości certyfikowania takich miejsc. Dlatego też Unia Europejska umożliwiła stosowanie przepisów krajowych, formułowanie przepisów krajowych, aby takie miejsca zbiorowego żywienia mogły się właśnie tym chwalić, mogły eksponować, że wykonują swoje potrawy, wykonują swoje dania właśnie na bazie produktów ekologicznych. Dlatego też taką możliwość wprowadzamy. Jesteśmy tuż przed wniesieniem tej ustawy na Komitet Stały Rady Ministrów i należy tu powiedzieć, że takie miejsca będą oczywiście oznakowane. Między innymi takim znakiem, szanowni państwo, jeżeli dany punkt zbiorowego żywienia będzie miał od 90 do 100% produktów ekologicznych, które będą, mam nadzieję, kupowane od polskiego rolnika, który produkuje w niedalekiej odległości, to wówczas będzie taki znak i będą również odznaka srebrna, co najmniej 50% takich produktów, lecz nie mniej niż 90%, brązowy co najmniej 20%, lecz nie mniej niż 50%. Ja uważam, że taką żywność należy premiować. My słyniemy, jeżeli chodzi o eksport żywności ekologiczną, również do krajów Ameryki Północnej, ale również głównym kierunkiem eksportowym są kraje europejskie, co poświadczają również zakłady przetwórcze. Na przykład ostatnio wizytowałam zakład przetwórczy w Opolu Lubelskim, którym głównym kierunkiem eksportowym są Niemcy. I na przykład mają zawarte umowy na eksport dotyczące produkcji musów owocowych produkowanych przez polskie gospodarstwa rolne w najbliższej okolicy. I to właśnie taka polityka państwa powinna być, żebyśmy byli konkurencyjni i żeby ta nasza żywność badana w innych krajach była w 100% certyfikowana. Dlatego też temu służyć ma ta ustawa. A państwo polskie ma budować taką politykę, żeby deregulować kwestie produkcji ekologicznej, żeby pomagać rolnikom, ekologom w temacie tej właśnie produkcji. Także takie regulacje będziemy wprowadzać i będziemy oczywiście premiować i chcemy, żeby te miejsca zbiorowego żywienia gościły również w żłobkach, gościły również w szkołach. Dlatego też budujemy kolejne działania. Dziękuję bardzo. Dziękuję bardzo. Ja chciałam tylko zwrócić uwagę. Panie pośle, jak pan się odwraca, jak pan mówi, to nie znaczy, że ja tego nie słyszę. Naprawdę przeszkadza. Ja tylko zwracam uwagę. Bardzo proszę mnie nie przeszkadzać w trakcie odpowiedzi czy zadawania pytań. Pytanie dodatkowe zada pani poseł Katarzyna Królak. Bardzo proszę pani poseł. Pani marszałek, panie minister, panie ministrze, wysoka izbo. Jest takie piękne polskie powiedzenie, że każda sroka swój ogon chwali. Ja jestem posłanką z Warmii i Mazur. Mamy dosyć dużo gospodarstw ekologicznych. Panie minister, czy projekt zakłada preferencje dla lokalnych i regionalnych dostawców? Poniesienie do krótkich łańcuchów dostaw, w szczególności rolników ekologicznych i grup producentów z danego powiatu, z danego subregionu czy z danego regionu. Tak, żebyśmy mogli promować się nie tylko na skalę krajową, ale również na skalę nawet powiatową. W związku z tym drugie pytanie. Jakie obowiązki informacyjne i sprawozdawcze zostaną nałożone na zakłady żywienia zbiorowego oraz jak będzie prowadzony centralny wykaz podmiotów faktycznie stosujących żywność ekologiczną zgodnie z ustawą? Dziękuję. Dziękuję bardzo i poproszę o udzielanie odpowiedzi panią minister Małgorzatę Gramacką. Bardzo proszę, pani minister. Szanowna pani marszałek, wysoka izbo. Oczywiście czynimy wszelkie starania, żeby deregulować kwestie dotyczące produkcji ekologicznej. W tym nastąpiło rozporządzeniem ministra rolnictwa i rozwoju wsi. Zniesienie konieczności obowiązku również formułowania i delegowania planu działalności, pięcioletniego planu działalności ekologicznej. Ale to też jest kwestia skracania łańcucha dostaw, o czym wspomniała pani posłanka. I te regulacje, ta ustawa, ale również wniesienie postulatu ujęcia żywności ekologicznej, która jest produkowana przez polskich rolników w polityce zakupowej państwa. Ma to powodować również tzw. local content. Czyli te produkty powinny trafiać do właśnie miejsca zbiorowego żywienia. Powinny być zakupowane przez lokalnych przetwórców, tak aby skracać łańcuchy i premiować tą żywność. I tutaj ta polityka państwa powinna być skierowana na skracanie łańcucha dostaw. Ponieważ jeżeli ominiemy poszczególna ogniwa tych łańcuchów dostaw, to ta żywność również będzie droższa. Ta żywność będzie kontraktowana. I raczej przez ostatnie lata należy podkreślić, że żywność produkowana ekologicznie stabilizuje się, jeżeli chodzi o rynek zbytu. Że tu nie ma problemu z rynkiem zbytu. Te ceny utrzymują się, jeżeli są nawet mniejsze bądź zniżkowe, to zapewniają one opłacalność gospodarstwom rolnym. Więc uważam, że w tym kierunku, jeżeli chodzi o produkcję ekologiczną, powinniśmy pójść. Jeżeli chodzi o obowiązki sprawozdawcze, obowiązki nakładane przez państwo, to oczywiście Główny Inspektorat Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych będzie przeprowadzał tego typu kontrole w takich punktach zbiorowego żywienia. Bo będzie musiało być to oczywiście weryfikowane, sprawozdawane i będzie publikowana również lista miejsc zbiorowego żywienia z udziałem żywności ekologicznej. Natomiast tak jak powiedziałam wcześniej, chcemy deregulować kwestie również produkcji ekologicznej. Pani Główna Inspektor Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych sformułowała również wytyczne dla wojewódzkich inspektoratów w zakresie kontroli produkcji ekologicznej i tzw. zniosy. Czyli jeżeli ktoś stosuje środki ochrony roślin na działce sąsiadującej i np. wiatr spowoduje, że część tego oprysku jednak będzie nieopatrznie na działce ekologicznej, nie spowoduje to konsekwencji, jeżeli było to niezamierzone. Czyli trzeba po prostu w tych kwestiach pomagać i premiować tą żywność ekologiczną. Również polityka Unii Europejskiej na przyszły okres wskazuje premię dla produkcji ekologicznej. Dziękuję bardzo.