Bartosz Zawieja dziękuje Mariuszowi Wiśniewskiemu za 12 lat
Podczas sesji Rady Miasta Poznania poseł Bartosz Zawieja zabrał głos przy pożegnaniu odwołanego trzy tygodnie temu prezydenta Mariusza Wiśniewskiego.
Zawieja podkreślił 12 lat pracy na rzecz Poznania i metropolii oraz wskazał na konkretne inwestycje - w tym projektowany Dworzec Poznań Główny i elementy Poznańskiego Węzła Kolejowego - które będą służyć mieszkańcom przez lata.
Zaproszenie do obejrzenia pełnego wystąpienia:
Zawieja rozwija myśl i tłumaczy dlaczego pamięć o tych inwestycjach ma znaczenie dla przyszłości miasta.
Zawieja podkreślił 12 lat pracy na rzecz Poznania i metropolii oraz wskazał na konkretne inwestycje - w tym projektowany Dworzec Poznań Główny i elementy Poznańskiego Węzła Kolejowego - które będą służyć mieszkańcom przez lata.
Zaproszenie do obejrzenia pełnego wystąpienia:
Zawieja rozwija myśl i tłumaczy dlaczego pamięć o tych inwestycjach ma znaczenie dla przyszłości miasta.
Udostępniamy tysiące materiałów, by polityka była przejrzysta i odporna na manipulacje. Widzisz błąd? Zgłoś go — razem budujemy rzetelne archiwum polskiej polityki.
Inne wystąpienia
Bartosz Zawieja: Sprzedali majątek, by zasypać stratę 800 mln
Bartosz Zawieja pyta o metodologię podwyżki CITUS i 7 mld zł
Bartosz Zawieja pyta: gdzie trafi blisko 3 mld zł z KPO?
Bartosz Zawieja pyta o decentralizację kompetencji koordynatora
Bartosz Zawieja: Sukcesy w walce o bezpieczne drogi
Bartosz Zawieja krytykuje politykę imigracyjną PiS
Tego samego dnia Wszystkie wystąpienia z tego dnia →
Sejm RP
Konrad Frysztak apeluje o systemowe wsparcie rodzin mundurowych
Urszula Koszutska
Urszula Koszutska: Oddawanie krwi powinno liczyć się do stażu
PiS
Damian Broszko: Murem za ministrem, krytyka premiera i Czarzastego
Sejm RP
Marcin Warchoł apeluje o rozszerzenie Krajowego Rejestru Karnego
PiS
PiS: Zmiany regulaminu po sprawie marszałka Czarzastego
PiS
PiS: Marszałek unika ankiety bezpieczeństwa - krytyka koalicji
Transkrypcja
Szanowni państwo, dziś odbyła się sesja Rady Miasta Poznania, na której moi przyjaciele i przyjaciółki, współpracownicy pożegnali odwołanego 3 tygodnie temu pana prezydenta Mariusza Wiśniewskiego. Korzystając z okazji chciałbym panu prezydentowi Wiśniewskiemu podziękować za 12-letnią pracę na rzecz miasta Poznania i metropolii poznańskiej. Owoce tej pracy, chociażby w postaci obecnie projektowanego Dworca Poznań Główny Poznańskiego Węzła Kolejowego Towarowej obwodnicy miasta Poznania i wielu, wielu innych, wieloset milionowych inwestycji będą mieszkańcy i mieszkanki Poznania i okolic korzystać przez wiele lat. Drogi Mariuszu, dziękuję.
---
---