Menu
VideoParlament
VideoParlament Polska polityka w jednym miejscu — pobierz aplikację
Pobierz
VideoParlament
VideoParlament dla Windows Pobierz aplikację desktopową — powiadomienia o nowych wystąpieniach
Pobierz
Marta Kubiak podaje harmonogram posiedzeń komisji i wystawy

Marta Kubiak podaje harmonogram posiedzeń komisji i wystawy

Marta Kubiak poinformowała o dziennym harmonogramie posiedzeń komisji i zespołów parlamentarnych oraz o uroczystym otwarciu wystawy. Przekazała dokładne godziny posiedzeń poszczególnych komisji i zapowiedziała otwarcie wystawy przez marszałek Sejmu Elżbietę Witek o godzinie 12.15.

Harmonogram posiedzeń komisji


Na godzinę 10.30 zostały zaplanowane posiedzenia komisji Edukacji, nauki i młodzieży, edyki poselskiej, infrastruktury nadzwyczajnej do spraw deregulacji oraz ustawodawczej. Godzina 11.00 obejmuje komisję do spraw służb specjalnych oraz komisję do spraw Unii Europejskiej. O godzinie 12.00 przewidziano komisję gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej, komisję łączności z Polakami za granicą oraz komisję sprawiedliwości i praw człowieka. Komisja do spraw Unii Europejskiej zaplanowana jest także na godzinę 13.00. Na godzinę 14.00 zaplanowano komisję finansów publicznych oraz komisję samorządu terytorialnego i polityki regionalnej. Komisja Kultury, Fizycznej, Sportu i Turystyki została zaplanowana na godzinę 15.00, a o tej samej porze odbywać się będą posiedzenia komisji ochrony środowiska, zasobów naturalnych i leśnictwa wspólnie z komisją rolnictwa i rozwoju wsi oraz komisji zdrowia. Komisja Administracji i Spraw Wewnętrznych, komisja obrony narodowej oraz komisja polityki społecznej i rodziny zaplanowane są na godzinę 16.00, a komisja do spraw zagranicznych na godzinę 18.00.

Zespoły parlamentarne


Marta Kubiak poinformowała także o posiedzeniach zespołów parlamentarnych - wspólne posiedzenie poselskiego zespołu do spraw Nowego Zielonego Ładu Parlamentarnego, zespołu do spraw miast i zespołu parlamentarnego Zerwi z Plastykiem o godzinie 12.00 oraz parlamentarny zespół do spraw kultury i tradycji ułowiectwa o godzinie 16.00.

Otwarcie wystawy


Marszałek Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej uprzejmie zaprasza na uroczyste otwarcie wystawy pod tytułem Najdroższa dla potomności pamiątka. Historia kompleksu parlamentarnego przy ulicy Wiejskiej. Wystawę otworzy marszałek Sejmu Elżbieta Witek dziś o godzinie 12.15 w holu głównym.

Uwagi końcowe


Marta Kubiak poprosiła posła sekretarza o czytanie komunikatów i zakończyła wystąpienie podziękowaniami.

Udostępniamy tysiące materiałów, by polityka była przejrzysta i odporna na manipulacje. Widzisz błąd? Zgłoś go — razem budujemy rzetelne archiwum polskiej polityki.

Tego samego dnia Wszystkie wystąpienia z tego dnia →

Transkrypcja
Proszę posła sekretarza o czytanie komunikatów. Informuję, że w dniu dzisiejszym odbędą się posiedzenia komisji. Na godzinę 10.30 zostały zaplanowane następujące posiedzenia komisji. Edukacji, nauki i młodzieży, edyki poselskiej, infrastruktury nadzwyczajnej do spraw deregulacji oraz ustawodawczej. Godzina 11.00 to komisja do spraw służb specjalnych oraz komisja do spraw Unii Europejskiej. Godzina 12.00, komisja gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej, komisja łączności z Polakami za granicą oraz komisja sprawiedliwości i praw człowieka. Komisja do spraw Unii Europejskiej zaplanowana jest na godzinę 13.00, komisja finansów publicznych to godzina 14.00. Na godzinę 14.00 również zaplanowane zostało posiedzenie komisji samorządu terytorialnego i polityki regionalnej. Komisja Kultury, Fizycznej, Sportu i Turystyki to godzina 15.00, komisja ochrony środowiska, zasobów naturalnych i leśnictwa wspólnie z komisją rolnictwa i rozwoju wsi godzina 15.00, komisja zdrowia również została zaplanowana na godzinę 15.00. Komisja Administracji i Spraw Wewnętrznych godzina 16.00, komisja obrony narodowej godzina 16.00, komisja polityki społecznej i rodziny również godzina 16.00, a komisja do spraw zagranicznych została zaplanowana na godzinę 18.00. Dodatkowo informuję, że w dniu dzisiejszym odbędą się posiedzenia następujących zespołów parlamentarnych. Wspólne posiedzenie poselskiego zespołu do spraw Nowego Zielonego Ładu Parlamentarnego, zespołu do spraw miast i zespołu parlamentarnego Zerwi z Plastykiem godzina 12.00 oraz parlamentarny zespół do spraw kultury i tradycji ułowiectwa godzina 16.00. Marszałek Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej uprzejmie zaprasza na uroczyste otwarcie wystawy pod tytułem Najdroższa dla potomności pamiątka. Historia kompleksu parlamentarnego przy ulicy Wiejskiej. Wystawę otworzy marszałek Sejmu Elżbieta Witek. Dzisiaj o godzinie 12.15 w holu głównym. Dziękuję. Dziękuję.