W archiwum od 2019
Stanisław Bukowiec
Najczęstszy temat wystąpień w archiwum: Podatki
Dane archiwalne
Podatki
Polityka społeczna
Najczesciej zadawane pytania
(3)
- Z jakiej partii jest Stanisław Bukowiec?
- Stanisław Bukowiec reprezentuje ugrupowanie: niezrzeszony.
- O jakich tematach najczęściej mówi Stanisław Bukowiec?
- W archiwum VideoParlament wystąpienia Stanisław Bukowiec najczęściej dotyczą tematów: Podatki oraz Polityka społeczna.
- Ile wystąpień Stanisław Bukowiec jest dostępnych w archiwum VideoParlament?
- Archiwum VideoParlament zawiera 22 wystąpienia Stanisław Bukowiec z nagraniem wideo i transkrypcją.
Przemówienia
Stanisław Bukowiec składa uroczyste ślubowanie